Декарт Аудит

ЦЕНТР БУХГАЛТЕРСЬКИХ ПОСЛУГ

Декарт Аудит

ЦЕНТР БУХГАЛТЕРСЬКИХ ПОСЛУГ

У кожного ФОПа за законом має обов'язково бути касовий апарат

Верховна Рада відхиляє вимоги  підприємців щодо скасування обов’язкової  реєстрації касових апаратів (РРО - реєстраторів розрахункових операцій).

Смарт каса Вже через два місяці, а саме з 1 січня 2022 року у кожного ФОПа за законом має обов'язково бути касовий апарат. Його мають застосовувати ресторани та кафе, інтернет-магазини, турагенції та туроператори, готелі, продавці ювелірних виробів, текстилю, магазини секондхенду тощо та всі ФОП, крім платників єдиного податку 1-ї групи, що не мають найманих працівників і здійснюють роздрібну торгівлю за готівку на ринках.

Звертаємо Вашу увагу на те, що зараз серед підприємців дуже швидко зростає попит на касові апарати, а з ним і дефіцит на них. Наразі з великою швидкістю розкуповуються залишки на складах, а на нові вироби необхідно буде очікувати протягом місяця.

Також повідомляємо, що виробниками касових апаратів не встановлено остаточної вартості та через попит очікується зростання цін на них.

Просимо не гаяти час та вже звернутися до наших спеціалістів в Центр бухгалтерських послуг:

  • ми допоможемо підібрати найкращий варіант серед тих, що представлені на ринку України;
  • надаємо консультації по всім аспектам роботи з РРО та іншим питанням податкового, кадрового та бухгалтерського обліку;
  • зареєструємо касовий апарат, касирів та електронний цифровий підпис у податковій;
  • допоможемо оптимізувати роботу Ваших касирів;
  • проконсультуємо як уникнути помилок та штрафних санкцій;
  • подаємо звіти до податкової;
  • при необхідності допоможемо отримати ліцензії для Вашої діяльності.

 

Наші спеціалісти знайдуть вирішення для будь-якого питання!